16360P85
Notes
This product comes with face fix wood screws and tie bolts, latches are sold separately. Euro and privacy punch outs are 85mm CTC. Half sets in this range are available fixed or operable. Please add LH or RH to the end of any code when ordering.
Specifications
Height:240mm
Width:38mm
Length:120mm
Projection:52mm
Centre to centre:205mm